fbpx
c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Joanna Łączna

Joanna Łączna

Joanna Łączna to aktualnie studentka 2 roku kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na ,, AWF ie w Poznaniu, rozwijających w technikach tańca współczesnego,klasycznego, afro, ludowy, techniki modern.Zajmuje sie tańcem od 7 roku życia. Swoją przygode rozpoczełam w Zespole Tańca Ludowego.Występowałam w kraju i za granicą poznawając nowe kultury.Od 4 lat zajmuje sie tańcem nowoczesnym ,hip hop, street dance i cały czas staram sie poszerzać swoje umiejętnosci na warsztatach tanecznych.

Aktualnie studentka 2 roku kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na ,, AWF ie w Poznaniu, rozwijających w technikach tańca współczesnego,klasycznego, afro, ludowy, techniki modern.Zajmuje sie tańcem od 7 roku życia. Swoją przygode rozpoczełam w Zespole Tańca Ludowego.Występowałam w kraju i za granicą poznawając nowe kultury.Od 4 lat zajmuje sie tańcem nowoczesnym ,hip hop, street dance i cały czas staram sie poszerzać swoje umiejętnosci na warsztatach tanecznych.