fbpx
c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Jakub Kubik Wieczorek

Jakub Kubik Wieczorek

Jakub Kubik Wieczorek to tancerz, pedagog, nauczyciel, uczeń. Doceniany na światowej scenie tanecznej za dojrzały styl tańca. Od 17 lat zajmuje się stylem ulicznym. To czas ciągłej pracy i skupienia. Czerpał wiedzę od takich legend jak: Alien Ness (Zulu Kingz), Mr Wiggles (Rock Steady Crew), Focus (Flomo), Luigi (Skillmethodz).

Tancerz, pedagog, nauczyciel, uczeń.

Doceniany na światowej scenie tanecznej za dojrzały styl tańca. Od 17 lat zajmuje się stylem ulicznym. To czas ciągłej pracy i skupienia. Czerpał wiedzę od takich legend jak: Alien Ness (Zulu Kingz), Mr Wiggles (Rock Steady Crew), Focus (Flomo), Luigi (Skillmethodz).

Jego doświadczenie zawodowe jest bardzo rozległe, od surowych pokazów na ulicach miast, po profesjonalne występy w telewizji. Jeden z gości specjalnych tegorocznego finału programu Taniec z Gwiazdami. Zwycięzca międzynarodowych eventów jak: Cavalieri dell’Asfalto, Rockin Champ, Castle Eastside Jam, Jam Chapter ,  What You Got. Od 2 lat zafascynowany również akrobatyką i  acroyogą- połączenie akrobatyki i yogi

Wyznaje zasadę Each One  Teach One i z zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę od ponad 9 lat młodemu pokoleniu ucząc street dance, hip-hop, akrobatykę i acroyogę.