fbpx
c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Ania Zielińska

Ania Zielińska

Ania Zielińska od 6 lat jestem licencjonowanym instruktorem zumby oraz zumby kids.Ogromną radość sprawia mi taniec I to że mogę zarażać swoją pasją innych.Szczególną satysfakcję przynosi mi praca z dziećmi. Zajęcia Zumba kids zapewniają maksimum zabawy i ruchu w tym samym czasie .W trakcie zajęć układy taneczne przeplatają się z ćwiczeniami sprawnościowymi w formie gier do których angażowany jest każdy uczestnik zajęć. Zajęcia łączą w sobie ruch, muzykę i aspekty społecznościowe, inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch.

Ania Zielińska Od 6 lat jestem licencjonowanym instruktorem zumby oraz zumby kids.Ogromną radość sprawia mi taniec I to że mogę zarażać swoją pasją innych.Szczególną satysfakcję przynosi mi praca z dziećmi. Zajęcia Zumba kids zapewniają maksimum zabawy i ruchu w tym samym czasie .W trakcie zajęć układy taneczne przeplatają się z ćwiczeniami sprawnościowymi w formie gier do których angażowany jest każdy uczestnik zajęć. Zajęcia łączą w sobie ruch, muzykę i aspekty społecznościowe, inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch.