fbpx
c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
c

Classes Timetable

Classes Timetable

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00
Stęszew
Akrobatyka 5-7 l. (nabór)
15.30
16.30
Akrobatyka 5-7 l. (nabór)

Suchy Las
Taniec maluszki 3-5 lat
16.15
17.00
Taniec maluszki 3-5 lat

Stęszew
Akrobatyka 8+
16.30
17.30
Akrobatyka 8+

Koziegłowy
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)

Suchy Las
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)
Kicin
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)
15.50
16.50
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)

Kicin
Akrobatyka 8+
16.00
17.00
Akrobatyka 8+
16.00
Koziegłowy
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)
16.00
17.00
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)

Suchy Las
Taniec maluszki 3-5 lat (nabór)
16.15
17.00
Taniec maluszki 3-5 lat (nabór)
Kobylnica
Akrobatyka 5-7 lat (pocz/kont)
16.15
17.15
Akrobatyka 5-7 lat (pocz/kont)

Koziegłowy
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)

Kobylnica
Akrobatyka 8+ lat (pocz/kont)
17.15
18.15
Akrobatyka 8+ lat (pocz/kont)

os. Batorego
Akrobatyka 5-7 lat (nabór)
17.30
18.30
Akrobatyka 5-7 lat (nabór)

Kobylnica
Modern Jazz (nabór)
18.15
19.15
Modern Jazz (nabór)

os. Batorego
Akrobatyka 8+ lat (nabór)
18.30
19.30
Akrobatyka 8+ lat (nabór)
17.00
Wiry
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
Podolany
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)

Koziegłowy
Zumba - C.Kultury
17.00
18.00
Zumba- C.Kutury

Suchy Las
Zumba Kids (nabór)
17.00
18.00
Zumba Kids (nabór)
Czerwonak
Akrobatyka 5-7l.
17.35
18.35
Akrobatyka 5-7l.

Czerwonak
Akrobatyka 8+
18.35
19.35
Akrobatyka 8+
18.00
Wiry
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)
Podolany
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)
18.10
19.10
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)
Koziegłowy
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)
19.00
Koziegłowy
Tik Tok Dance 10+ (Nabór)
19.00
20.00
Tik Tok Dance 10+ (Nabór)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Czerwonak
Akrobatyka 5-7l.
17.35
18.35
Akrobatyka 5-7l.

Czerwonak
Akrobatyka 8+
18.35
19.35
Akrobatyka 8+
18.00
19.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00
Kicin
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)
15.50
16.50
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)
16.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Kicin
Akrobatyka 8+
16.00
17.00
Akrobatyka 8+

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Kobylnica
Akrobatyka 5-7 lat (pocz/kont)
16.15
17.15
Akrobatyka 5-7 lat (pocz/kont)

Kobylnica
Akrobatyka 8+ lat (pocz/kont)
17.15
18.15
Akrobatyka 8+ lat (pocz/kont)

Kobylnica
Modern Jazz (nabór)
18.15
19.15
Modern Jazz (nabór)
17.00
18.00
19.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Koziegłowy
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)
16.00
17.00
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)
17.00
Koziegłowy
Zumba - C.Kultury
17.00
18.00
Zumba- C.Kutury
Koziegłowy
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)
Koziegłowy
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)
18.00
Koziegłowy
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)
19.00
Koziegłowy
Tik Tok Dance 10+ (Nabór)
19.00
20.00
Tik Tok Dance 10+ (Nabór)

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
os. Batorego
Akrobatyka 5-7 lat (nabór)
17.30
18.30
Akrobatyka 5-7 lat (nabór)

os. Batorego
Akrobatyka 8+ lat (nabór)
18.30
19.30
Akrobatyka 8+ lat (nabór)
18.00
19.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Podolany
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)
18.00
Podolany
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)
18.10
19.10
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)
19.00

Wtorek

No zajęcia available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00
Stęszew
Akrobatyka 5-7 l. (nabór)
15.30
16.30
Akrobatyka 5-7 l. (nabór)

Stęszew
Akrobatyka 8+
16.30
17.30
Akrobatyka 8+
16.00
17.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Suchy Las
Taniec maluszki 3-5 lat (nabór)
16.15
17.00
Taniec maluszki 3-5 lat (nabór)
Suchy Las
Taniec maluszki 3-5 lat
16.15
17.00
Taniec maluszki 3-5 lat
17.00
Suchy Las
Zumba Kids (nabór)
17.00
18.00
Zumba Kids (nabór)
Suchy Las
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Wiry
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
18.00
Wiry
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)

Poniedziałek

No zajęcia available!