fbpx
c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
c

Classes Timetable

Classes Timetable

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00
Stęszew
Zumba
15.30
16.30
Zumba

Koziegłowy
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.00
17.00
Mix Dance z el. Tik Tok Dance

Suchy Las
Taniec Maluszki 3-5 lat
16.15
17.00
Taniiec Maluszki 3-5 lat

Stęszew
Akrobatyka
16.30
17.30
Akrobatyka

Koziegłowy
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)

Suchy Las
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)
Kicin
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)
15.50
16.50
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)

Kicin
Akrobatyka 8+
16.00
17.00
Akrobatyka 8+
16.00
Wiry
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.00
17.00
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
Podolany
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.00
17.00
Mix Dance z el. Tik Tok Dance

Koziegłowy
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)
16.00
17.00
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)
Kobylnica
Akrobatyka 5-8 lat (pocz/kont)
16.15
17.15
Akrobatyka 5-8 lat (pocz/kont)

os. Batorego
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.30
17.30
Mix Dance z el. Tik Tok Dance

Koziegłowy
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)

Kobylnica
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
17.15
18.15
Mix Dance z el. Tik Tok Dance

os. Batorego
Akrobatyka 5-7 lat
17.30
18.30
Akrobatyka 5-7 lat

os. Batorego
Akrobatyka 8+ lat
18.30
19.30
Akrobatyka 8+ lat
17.00
Wiry
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
Podolany
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)

Koziegłowy
Zumba - C.Kultury
17.00
18.00
Zumba- C.Kutury
Czerwonak
Akrobatyka 5-7l.
17.30
18.30
Akrobatyka 5-7l.

Czerwonak
Akrobatyka 8+
18.30
19.30
Akrobatyka 8+
18.00
Wiry
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)
Suchy Las
Musical Dance 7+ lat
18.00
19.00
Musical Dance 7+ lat

Podolany
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)
18.10
19.10
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)

Podolany
Stretching z el. Pilateu
19.30
20.30
Stretching z el. Pilatesu
Koziegłowy
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)
19.00
Wiry
Stretching DOROŚLI
19.00
20.00
Stretching DOROŚLI
20.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00
Czerwonak
Akrobatyka 5-7l.
17.30
18.30
Akrobatyka 5-7l.

Czerwonak
Akrobatyka 8+
18.30
19.30
Akrobatyka 8+
18.00
19.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00
Kicin
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)
15.50
16.50
Akrobatyka 8+ (kontynuacja)
16.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Kicin
Akrobatyka 8+
16.00
17.00
Akrobatyka 8+

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Kobylnica
Akrobatyka 5-8 lat (pocz/kont)
16.15
17.15
Akrobatyka 5-8 lat (pocz/kont)

Kobylnica
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
17.15
18.15
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
17.00
18.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Koziegłowy
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)
16.00
17.00
Akrobatyka 5-7 lat C.Kultury (pocz/kont)
Koziegłowy
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.00
17.00
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
17.00
Koziegłowy
Zumba - C.Kultury
17.00
18.00
Zumba- C.Kutury
Koziegłowy
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 9+ lat Szkoła (kontynuacja)
Koziegłowy
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat Szkoła (kontynuacja)
18.00
Koziegłowy
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ Szkoła (pocz/kont)

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
os. Batorego
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.30
17.30
Mix Dance z el. Tik Tok Dance

os. Batorego
Akrobatyka 5-7 lat
17.30
18.30
Akrobatyka 5-7 lat

os. Batorego
Akrobatyka 8+ lat
18.30
19.30
Akrobatyka 8+ lat
17.00
18.00
19.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Podolany
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.00
17.00
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
17.00
Podolany
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-7 lat (początkująca)
18.00
Podolany
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)
18.10
19.10
Akrobatyka 8+ lat (kont/pocz)

Podolany
Stretching z el. Pilateu
19.30
20.30
Stretching z el. Pilatesu
19.00
20.00

Wtorek

No zajęcia available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15.00
Stęszew
Zumba
15.30
16.30
Zumba

Stęszew
Akrobatyka
16.30
17.30
Akrobatyka
16.00
17.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Suchy Las
Taniec Maluszki 3-5 lat
16.15
17.00
Taniiec Maluszki 3-5 lat
17.00
Suchy Las
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 6-8 l. (pocz/kont)
18.00
Suchy Las
Musical Dance 7+ lat
18.00
19.00
Musical Dance 7+ lat

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00
Wiry
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
16.00
17.00
Mix Dance z el. Tik Tok Dance
17.00
Wiry
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
17.00
18.00
Akrobatyka 5-7 l. (pocz/kont)
18.00
Wiry
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)
18.00
19.00
Akrobatyka 8+ lat (kontynuacja)
19.00
Wiry
Stretching DOROŚLI
19.00
20.00
Stretching DOROŚLI

Poniedziałek

No zajęcia available!